OMENS 2013 - 2014 Takım Elbise, Ceket, Pantolon, Gömlek Kolleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz İLETİŞİM
 • toptan takım elbise
  TAKIM ELBİSE 1- 1987 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak başlayan firmamız bugün 1500 metre karelik kapalı alnıyla kendi tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Firmamız bu gün 250 adetlik makine parkuru ile günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Nadir tekstil; tüketici ve tedarikçi ihtiyaçlarını gözönüne alarak üretim çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyet ile takip etmektedir. Erkek Giyim ve Okul kıyafetlerinin daha kullanışlı ve daha kaliteli olması için kumaş seçimlerinde Türkiye'nin önde gelen firmalarının kumaşlarını kullanmaktayız.
  Devamı
 • CEKET 2- 1987 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak başlayan firmamız bugün 1500 metre karelik kapalı alnıyla kendi tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Firmamız bu gün 250 adetlik makine parkuru ile günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Nadir tekstil; tüketici ve tedarikçi ihtiyaçlarını gözönüne alarak üretim çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyet ile takip etmektedir. Erkek Giyim ve Okul kıyafetlerinin daha kullanışlı ve daha kaliteli olması için kumaş seçimlerinde Türkiye'nin önde gelen firmalarının kumaşlarını kullanmaktayız.
  Devamı
 • PANTOLON 3-1987 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak başlayan firmamız bugün 1500 metre karelik kapalı alnıyla kendi tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Firmamız bu gün 250 adetlik makine parkuru ile günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Nadir tekstil; tüketici ve tedarikçi ihtiyaçlarını gözönüne alarak üretim çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyet ile takip etmektedir. Erkek Giyim ve Okul kıyafetlerinin daha kullanışlı ve daha kaliteli olması için kumaş seçimlerinde Türkiye'nin önde gelen firmalarının kumaşlarını kullanmaktayız.
  Devamı
 • 4-1987 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak başlayan firmamız bugün 1500 metre karelik kapalı alnıyla kendi tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Firmamız bu gün 250 adetlik makine parkuru ile günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Nadir tekstil; tüketici ve tedarikçi ihtiyaçlarını gözönüne alarak üretim çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyet ile takip etmektedir. Okul kıyafetlerinin daha kullanışlı ve daha kaliteli olması için kumaş seçimlerinde Türkiye'nin önde gelen firmaları olan BOSSA, OĞUZ ve ÖZ ÜÇ-EL TEKSTİL'in kumaşlarını kullanmaktayız.
 • 5-1987 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak başlayan firmamız bugün 1500 metre karelik kapalı alnıyla kendi tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Firmamız bu gün 250 adetlik makine parkuru ile günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Nadir tekstil; tüketici ve tedarikçi ihtiyaçlarını gözönüne alarak üretim çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyet ile takip etmektedir. Okul kıyafetlerinin daha kullanışlı ve daha kaliteli olması için kumaş seçimlerinde Türkiye'nin önde gelen firmaları olan BOSSA, OĞUZ ve ÖZ ÜÇ-EL TEKSTİL'in kumaşlarını kullanmaktayız.
 • >
  6-1987 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak başlayan firmamız bugün 1500 metre karelik kapalı alnıyla kendi tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Firmamız bu gün 250 adetlik makine parkuru ile günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Nadir tekstil; tüketici ve tedarikçi ihtiyaçlarını gözönüne alarak üretim çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyet ile takip etmektedir. Okul kıyafetlerinin daha kullanışlı ve daha kaliteli olması için kumaş seçimlerinde Türkiye'nin önde gelen firmaları olan BOSSA, OĞUZ ve ÖZ ÜÇ-EL TEKSTİL'in kumaşlarını kullanmaktayız.
2013 Katekbilişim. Katekbilişim